REFERENCE

"Salon Bels rozhodně doporučuji! Majitelka je velmi příjemná, ochotná, se vším poradí, v případě zájmu prodá nebo i vypůjčí doplňky a svatební dekorace. Kdybych radila své nejlepší kamarádce, kam pro svatební šaty, tak jedině Salon Bels. Moc Vám děkuji, ve Vašich šatech se budu cítit jako princezna, poskytujete skvělou službu!"

Karina Mašková Čečilová

24. 8. 2019

"Svatba?? Tohle je slovo, kolem, kterého se točil každý můj den už od Vánoc. Každý má jinou představu toho jak by jeho svatba měla vypadat, jenže "se" to musí spojit všechno tak dohromady, aby se to taky všem líbilo a VY si mohli užít ten jeden z nejdůležitějších a určitě nejkrásnějších dnů ve Vašem životě!
To "se" se samo určitě neudělá, neobjedná a nedorazí a já jsem moc vděčná, že jsem se o pomoc obrátila, přesně tady.
Všechny dekorace a celkovou organizaci naší svatební oslavy se ujala p. Cinková naprosto neuvěřitelně a přes všechnu moji nervozitu jak to v tento den bývá, jsem si já, můj manžel, naše rodiny a přátelé tento den neskutečně užili. A vím, že to díky Tobě Báro!" 

Katerina Kopp

19. 5. 2018

"Naší svatbu jsem po estetické stránce svěřila čistě do rukou slečny Báry a můžu říct, že jsem udělala nejlépe jak jsem mohla. Všichni hosté a především já s manželem jsme byli uchváceni výzdobou a byli moc spokojení se vším co nám Bára připravila - od květin po krásně naaranžované stoly. Oceňuji především to, že vše bylo možné upravit přesně podle mých přání. Rychlé, vstřícné a milé jednání, vše co nevěsta potřebuje v tom svatebním shonu. Hned bych se vdávala znova - tak snad na diamantové svatbě."

Jana Kaas

18. 8. 2018